Szybka metamorfoza

Sypialnie to dosyć specyficzne pomieszczenia w których spędzamy sporo czasu. W takich miejscach zawsze powinniśmy stawiać na funkcjonalność. Nasz dobry i spokojny sen gwarantuje siły witalne i energię na cały dzień. Nie zawsze potrafimy urządzić to wnętrze, ale bardzo często w naszych domach znajdują się eleganckie i nowoczesne sypialnie. Kilka dni temu zgłosiła się do mnie klientka, która miała bardzo ładną i przestronną sypialnię, ale która chciała w niej coś zmienić. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam fotki z tego miejsca, to doszłam do wniosku, że tak naprawdę nie będę miała tam co robić. W owej sypialni były dobrze dobrane kolory, prawidłowo rozstawione meble i wygodne, spore łóżko.
Zastanawiacie się co zmieniłam w tym wnętrzu? Tak naprawdę były to tylko kosmetyczne zmiany. Według najnowszych trendów teraz do naszych ścian i podłóg powinniśmy dobierać wysokie listwy przypodłogowe. Możemy je malować na kolor ściany, ale dobrym pomysłem jest także zostawienie ich w białej w wersji. Tak właśnie zrobiłam w tym przypadku. Wcześniej na podłodze były listwy w kolorze drewna. Jak Wam się podoba ta inspiracja?

bialanarzutasypailni2

Do podkreślenia szarości ścian dobrałam włochaty dywan, a nad łóżkiem zamiast zagłówka powiesiłam dużych rozmiarów antyramę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *