Podwieszany sufit

 

W dzisiejszym wpisie poruszę bardzo popularny w ostatnim czasie temat. Urządzając wnętrza naszych rodaków zauważyłam, że bardzo chętnie decydujemy się na montaż podwieszanego sufitu. O ile jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyło nam się to tylko i wyłącznie z dużymi przestronnymi salonami, o tyle teraz tego rodzaju sufity można znaleźć nawet w bardzo małych mieszkaniach. Takie rozwiązanie ma wiele zalet.

Przede wszystkim sufit podwieszany potrafi ukryć różne mankamenty pomieszczenia. Wyobraźmy sobie, że wprowadzamy się do starej kamienicy w której mamy popękane ściany i sufity. Zamiast wydawać pieniądze na tony gipsu i szpachli wszędzie możemy położyć płyty kartonowo- gipsowe. Podwieszany sufit umożliwi nam ukrycie wszystkich kabli, rur od ogrzewania i innych szpecących elementów.

Poza tym podwieszany sufit w zależności od potrzeb może optycznie zwiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie. Jeżeli mamy wąski, ale bardzo wysoki korytarz to umieszczenie takiego sufitu wzdłuż całego wnętrza optycznie wyrówna i skróci ściany.

Nie możemy także zapominać, że jest to bardzo estetyczny walor. Jeżeli do takiej konstrukcji dodamy jeszcze bardzo modne światłe LED to uzyskamy naprawdę imponujący efekt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 7b1e744857bce306 niebanalny-sufit-13809081708k4gn pic_sufit-podwieszany-montaz-oswietlenia_351015_large

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *